Proč ChinaCert

Společně s naší kanceláří v Číně a v Kanadě jsme schopni pokrýt požadavky zákazníků téměř na celém světě. V našem teamu pracují i rodilí mluvčí s expertní znalostí problematiky CCC a dalších certifikací. Díky kanceláři v Šanghaji v Číně dokážeme velmi efektivně komunikovat s certifikačním orgánem CQC, CCAP i ARAI a pružně reagovat na požadavky zákazníků.

Jsme specialisté na asijskou certifikaci s dlouholetými zkušenostmi. Připravíme Vám řešení na míru, poskytujeme informační servis o změnách v procesu a požadavcích výrobkové certifikace. Kromě Čínštiny a Češtiny komunikujeme i v Angličtině a Němčině.

 

Nabízíme plný servis v oblasti China Compulsory Certification a CQC / CCAP Voluntary Certification

Díky dlouholetým zkušenostem, pravidelným a velmi dobrým kontaktům s čínským národním certifikačním orgánem CQC i CCAP a specializaci na oblast CCC certifikace i CQC a CCAP dobrovolné certifikace můžeme našim klientům nabídnout profesionální řešení. Rozhodněte se pro kompletní balíček služeb nebo jen pro spolupráci na konkrétním kroku v procesu certifikace. Zajišťujeme i nový postup CCC certifikace formou samodeklarace (Selfdeclaration), provedeme registraci u úřadu CNCA, zorganizujeme testování v Číně a vystupujeme jako Váš zplnomocněný zástupce, což může být jen čínská entita. Rádi Vám připravíme nabídku na míru pro jakýkoliv typ certifikace nebo registrace v Číně, konzultace o řešení je zdarma, kontaktujte nás.

 

Nabízíme plný servis v oblasti indické ARAI certifikace a certifikace pro jiné asijské země

Stejně tak dokážeme díky našim dlouholetým zkušenostem a velmi dobrým kontaktům s lokálními certifikačními úřady profesionálně zajistit schválení Vašich produktů pro import na další asijské trhy. Jde zejména o Indii, Taiwan, Japonsko a Jižní Koreu. Kontaktujte nás s konkrétním požadavkem.